Юна МАНівка з Київщини – у фіналі Міжнародного конкурсу «Genius Olympiad»

Щиро радіємо успіхам юної МАНівки Серафіми Мельничук, яка представлятиме Україну на Міжнародному конкурсі «Genius Olympiad»!

«Genius Olympiad» є найбільшим і найпрестижнішим конкурсом наукових екологічних проєктів для школярів, у якому щорічно беруть участь понад 80 країн світу. Мета конкурсу – залучення молоді до збереження навколишнього середовища, покращення екології планети. Серафіма презенуватиме проєкт у категорії «Мистецтво».

 

Щоб вибороти право представляти Україну на міжнародному конкурсі, Серафима успішно подолала декілька етапів. Перший – всеукраїнський етап конкурсу «Genius Olympiad», журі якого розглянуло 1636 проєктів, 381 з них – у категорії “Мистецтво”. За результатами національного відбору роботи 42 учнів України було подано для участі в міжнародному етапі конкурсу. Серафіма успішно пройшла анкетування, презентувала роботу й себе, пройшла співбесіду англійською мовою.

У результаті – наша Серафіма Мельничук виборола право представляти Україну в очному заключному турі Міжнародного конкурсу «Genius Olympiad», який  відбудеться в місті Освего (США) після завершення дії карантинних заходів! У складі команди нашої держави – 21 учень! 

Дівчинка навчається у гуртку «Основи науково-дослідницької діяльності (фізика)» КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», є ученицею Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6. Вона вже має досвід участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та III Франко-українській школі з високих енергій та медичної фізики.

Щиро вітаємо Серафіму! Бажаємо успішно представити свій проєкт на міжнародному рівні!