Юні дослідники Київщини працювали у відкритій освітній лабораторії МАН

Відбувся біологічний практикум для учнів-членів Київського обласного територіального відділення МАН України в рамках проєкту «Відкрита освітня лабораторія» Національного центру «Мала академія наук України».

Практикум тривав два дні: 24 вересня – в Київському обласному комунальному позашкільному навчальному закладі «Мала академія наук учнівської молоді» для учнів закладів загальної середньої освіти міста Біла Церква та Пищиківського закладу середньої освіти І-ІІІ ступенів Фурсівської сільської ради; 25 вересня – в Комунальному закладі Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації».

Для кожного лабораторного заняття дітям надали необхідне обладнання й реагенти і… вперед до справжніх наукових розвідок. Учні виділяли з листя рослин хлорофіл і досліджували його властивості, робили аналіз води та дізналися багато цікавих фактів про шкалу вимірювання відстаней в астрономії. На практикумі з дітьми працювали науковці – співробітники Національного центру «Мала академія наук України».

 

Вчені на реальних прикладах продемонстрували роботу моделі наукових досліджень, ознайомили з методиками їх проведення. У процесі досліджень дітям навели немало прикладів їх практичного застосування в реальному житті, що для сучасного покоління учнів має величезне значення.

Сподіваємось, неймовірна атмосфера відкриттів, радість від пізнання світу спонукатиме учнів досліджувати, вчитися, розвиватися разом з МАН.