Юні дослідники Київщини – учасники всеукраїнського форуму молодих істориків

Юні дослідники Київської області презентували свої перші наукові розвідки на форумі молодих науковців: Х Всеукраїнських драгоманівських читаннях молодих істориків. Одинока Катерина, учениця 11 класу Березанського навчально-виховного комплексу та Шішеня Богдана, учениця 9 класу Богуславського академічного ліцею №1 онлайн представляти власні дослідження відомим науковцям та молодим історикам України.

Дівчата з великим захопленням познайомили учасників конференції з результатами досліджень: «Топоніми міста Березань (XVII – початок ХХ ст.)» та  «Реформи 60-70-х рр. ХІХ ст. та розвиток промислового потенціалу Богуславщини».

Участь у таких форумах та конференціях для учнів – важливий та неоціненний  досвід, мотивація для подальших пошуків! За створення можливостей для розвитку науково-дослідницьких здібностей учнів, формування їх як дослідників дякуємо організаторам заходу: Мелещенко Тетяні Володимирівні, декану історичного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова, викладачам кафедри джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін історичного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова і Потильчаку Олександру Валентиновичу, завідувачу кафедри джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін факультету історичної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова.