Юні хіміки Київщини – в лабораторіях хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

МАНівців Київщини завжди радо зустрічають у провідних закладах вищої освіти України. 15 січня понад 70 наших юних дослідників та їх педагогів стали учасниками  інтенсив-практикуму   «Сучасна хімія: методологія теоретичних та практичних досліджень з хімії» на базі хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Вчені університету і юні хіміки одразу ж знайшли спільну мову – мову надзвичайно цікавої, заворожуючої хімії. Учні ознайомилися зі змістом наукових продуктів науково-дослідницьких лабораторій кафедр факультету: аналітичної, неорганічної, органічної, фізичної хімії та хімії високомолекулярних сполук та побували в бібліотеці хімічного факультету.

Під час екскурсій в лабораторії дітям показали суть і особливості хроматографічних методів аналізу та спектрального аналізу, природу явища люмінесценція, продемонстрували роботу чутливої  до газів сенсорної  ляльки. Найбільш активні щасливчики і самі цього дня «хімічили» в лабораторіях університету, отримали можливість скористатися багатим бібліотечним фондом факультету.