Юні МАНівці – патріоти та інноватори!

1 - DSC09456 23 серпня 2018 року для учасників II профільної зміни літнього профільного табору МАН був особливим – хвилюючим та яскравим. Юні фізики, математики й винахідники відзначали День Державного прапора України. Центром урочистостей став майданчик перед Володарською спеціалізованою загальноосвітньою школою-інтернатом ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації.

Юність і запал, променисті посмішки, барвисті вишиванки створили неповторну атмосферу свята, а патріотичний флешмоб ще більше здружив і об’єднав дітей. Зацікавила вундеркіндів і програма IT-кластеру «Інноваційні технології та робототехніка», який проводиться для учасників усіх профільних змін фахівцями з мережної академії Сisco.

DSC09405

Під час IT-кластерів учні поринули в захоплюючий світ комп’ютерних технологій: ознайомилися з напрямками роботи мережної академії Сisco, світового лідера у розробці мережевих технологій, виробництва телекомунікаційного устаткування і програмного забезпечення; брали участь у тренінгу «Введення в курс з інтернету речей», дізнались багато корисного про кібербезпеку.

DSC09421

Пізнавальними були і практикуми з програмування мікроконтролерів Arduino, практичні роботи з підключення світлодіодів та інфрачервоних датчиків та складання сигналізаційних систем. Учні дізнались, що таке робототехніка, з чого починається конструювання робота та його програмування.

 

А ввечері  юні обдаровання виступали на сцені фестивалю «Мьюзікл», який відбувся під девізом «Театр – мистецтво відображати життя». Це театральне дійство стало справжнім відкриттям, на якому учні-члени Малої академії наук  розкрились як багатогранні особистості, що вміють знімати трейлери, самостійно писати сценарії на актуальні для сучасної молоді теми, грати на сцені.

DSC09464

Шість театральних композицій на актуальні теми сьогодення представили манівські загони: «Гаррі Поттер і магія», «Бурлеск в манівському таборі», вистава за мотивами  балади Т.Г. Шевченка «Утоплена», «Булінг у школі», постановка в жанрі німого кіно за мотивами комедійної п’єси «За двома зайцями» та міні-вистава в жанрі комедії «Пригоди в Індії».

DSC09469

Учні дуже вдало презентували себе в ролі акторів, яким стоячи аплодував увесь зал. Це були незабутні миті, які, певно, запам’ятаються юним дослідникам на все життя. Своїми враженнями манівці поділилися під час вечірнього підсумкового спілкування «Асорті вражень».