Мережа гуртків МАНУМ

Мережа гуртків та творчих об’єднань
КОК ПНЗ “Мала академія наук учнівської молоді”
на 2021/2022 навчальний рік

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює

(форма навчання у гуртку)

1. Фольклор та етнографія
народу України
Ніфоровська Галина Іллівна Сквирський районний ЦДЮТ
2. Зарубіжна література Дем’яненко Олена Олександрівна,
канд. пед. наук
Білоцерківська гімназія №2 Білоцерківської міської ради
3. Фольклористика Барабаш Любов Миколаївна Великокаратульська гімназія Переяславської міської ради Бориспільського району
4. Літературна творчість Черевата Любов Григорівна Навчально-виховний комплекс «Узинська гімназія»
5. Основи науково-дослідницької  діяльності
(українська література)
Назаренко Тамара Маркіянівна Комунальний заклад Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот»
6. Українське літературознавство Холодна Юлія Миколаївна,
канд. пед. наук
Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює

(форма навчання у гуртку)

1. Українська мова і засоби масової комунікації Навальна Марина Іванівна,
доктор філ. наук, професор
КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

2. Основи науково-дослідницької діяльності
(англійська мова)
Грабовська Інна Вікторівна,
канд. філ. наук, доцент
КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

3. Основи науково-дослідницької діяльності
(англійська мова)
Шишко Інна Петрівна Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради
4. Говоримо та пишемо іспанською Гершуненко Ольга Василівна КЗКОР «Володарська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів. Центр реабілітації»
5. Говоримо та пишемо іспанською Пархоменко Світлана Олексіївна Комунальна установа Іванківської селищної ради «Іванківський районний ліцей» Вишгородського району
6. Обираємо польську Шамрай Ганна Володимирівна Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Коцюбинської селищної ради Бучанського району
7. Французька мова Хмельницька Ірина Валентинівна Білоцерківське навчально-виховне об`єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює

(форма навчання у гуртку)

1. Соціологія Шевченко Ліна Вікторівна Новопетрівська загальноосвітня школа Петрівської сільської ради Вишгородського району
2. Правознавство Малюга Леся Юріївна, доктор юрид. наук КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»
Дистанційна
3. Правознавство Солодова Катерина Юріївна, канд. юрид. наук КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»
Дистанційна
4. Основи медіаграмотності Дем’яненко Олена Олександрівна, канд. педаг. наук КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»
5. Журналістика Ситник Олексій Валерійович, канд. наук із соц. комунікацій  КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»
Дистанційна

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює

(форма навчання у гуртку)

1. Історичне краєзнавство Носач Ольга Всеволодівна Комунальний заклад позашкільної освіти Калинівської селищної ради Фастівського району Київської області «Центр дитячо- юнацького розвитку»
2. Основи науково-дослідницької діяльності
(історія України)
Дмитрук Володимир Іванович, кандидат історичних наук КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

3. Історичне краєзнавство Бурлака Сергій Іванович, кандидат історичних наук КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює

(форма навчання у гуртку)

Форма реєстрації для учнів закладів освіти відповідної територіальної громади
1. Основи науково-дослідницької діяльності
(геологія, геохімія та мінералогія)
Розумнюк Антоніна Анатоліївна Васильківський міський центр дитячої та юнацької творчості Васильківської міської ради Обухівського району
2. Основи науково-дослідницької діяльності
(геологія, геохімія та мінералогія)
Удовиченко Вікторія Віталіївна,
доктор географ. наук
КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

3. Геоінформаційні системи та дистанційне зондування Землі Карпенко Олена Володимирівна ПЗЗСО “Вишнівський ліцей “Віват” Реєстрація

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює

(форма навчання у гуртку)

1. Основи науково-дослідницької діяльності
(технічні науки)
Доній Олександр Миколайович, кандидат технічних наук КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді

Дистанційна

2. Матеріалознавство і новітні матеріали Мініцький Анатолій В’ячеславович, доктор технічних наук КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді

Дистанційна

3. Основи науково-дослідницької діяльності
(технічні науки)
Паришкура Валентина Вікторівна ОЗО «Миронівський академічний ліцей №3 Миронівської міської ради Київської області
4. Основи науково-дослідницької діяльності
(технічні науки)
Шкута  Галина Вікторівна Трипільський ліцей Української міської ради Обухівського району Київської області
5. Робототехніка Руденко Олександр Сергійович КЗКОР ” Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації”
6. Робототехніка Мінігалієв Сергій Наільович Шкарівський опорний ліцей-гімназія Білоцерківської міської ради
7. Робототехніка Котелевець Наталія Валентинівна Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 Броварської міської ради
8. Робототехніка Мацаєнко Сергій Васильович БНВО «Ліцей №3 – МАН» Богуславської міської ради
9. Робототехніка Іценко Віктор Володимирович Таращанський академічний ліцей “Ерудит” Таращанської міської ради Київської області
10. Робототехніка Сердюк Мирослав Сергійович Опорний навчальний заклад «Щасливський НВК «ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Пристоличної сільської ради
11. Робототехніка Коваленко Віктор Васильович Боярський академічний ліцей «Гармонія» Боярської міської ради
12. Робототехніка Павленко Артур Олександрович КЗ ФМР «Фастівський ЦПР»
13. Робототехніка Нікітін Василь Олександрович «Рокитнянський ліцей – Мала академія наук» Рокитнянської  селищної ради Білоцерківського району Київської області
14. Робототехніка Коцюба Ніна Василівна Комунальна установа «Центр розвитку дітей та молоді» Узинської міської ради

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює

(форма навчання у гуртку)

1. Основи науково-дослідницької діяльності
(Internet-технології та WEB-дизайн)
Олецький Олексій Віталійович, кандидат технічних наук КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

2. Основи науково-дослідницької діяльності
(комп’ютерні науки)
Коваль Наталія Олександрівна Фастівський академічний  ліцей №9 Фастівської міської ради
3. Основи науково-дослідницької діяльності
(комп’ютерні науки)
Косько Тамара Михайлівна ОЗНЗ Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Димерської селищної ради

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює

(форма навчання у гуртку)

1. Основи науково-дослідницької діяльності
(прикладна математика)
Пацай Богдан Дмитрович, кандидат фізико-математичних наук КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційно

2. Основи науково-дослідницької діяльності
(прикладна математика)
Брусенцова Катерина Юріївна Академічний ліцей №5 Обухівської міської ради
3. Основи науково-дослідницької діяльності
(математичне моделювання)
Хмельова Ольга Іванівна Богуславський академічний ліцей №1 Богуславської міської ради
4. Основи науково-дослідницької діяльності
(математика)
Цибко Валентина Володимирівна КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»
5. Основи науково-дослідницької діяльності
(математика)
Костенко Леся Вікторівна Тетіївський ліцей №2 Тетіївської міської ради Київської області

1. Фізика навколо нас Беженар Антоніна Анатоліївна,
канд. фіз-мат. наук
КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

2. Основи науково-дослідницької діяльності
(фізика)
Міщенко Олена Олександрівна Клавдіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка  Немішаївської селищної ради
3. Основи науково-дослідницької діяльності
(фізика)
Трьохбратська Марія Сергіївна Васильківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Васильківської  міської ради
4. Основи науково-дослідницької діяльності
(фізика)
Сиротенко Володимир Миколайович Богуславський академічний ліцей №1 Богуславської міської ради
5. Основи науково-дослідницької діяльності
(астрономія)
Федоренко Юрій Андрійович Великокаратульська ЗОШ І-ІІІ ступенів Переяславської міської ради
6. Основи науково-дослідницької діяльності
(фізика)
Вдовиченко Ольга Валеріївна Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює

(форма навчання у гуртку)

1. Економіка Димарчук Тетяна Вікторівна Комунальний заклад Іванківської селищної ради «Іванківський ліцей»
2. Економіка Слободяник Анна Миколаївна,
канд. економ. наук
КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює

(форма навчання у гуртку)

1. Основи науково-дослідницької діяльності
(хімія)
Власенко Оксана Миколаївна Комунальний заклад «Тетіївський освітній центр-опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3» Тетіївської міської ради
2. Основи науково-дослідницької діяльності
(хімія)
Кушнір Ірина Михайлівна Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Білоцерківської міської ради
3. Основи науково-дослідницької діяльності
(загальна біологія)
Нагаєва Лідія Михайлівна Бориспільський навчально-виховний комплекс «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради
4. Основи науково-дослідницької діяльності
(валеологія)
Галінська Жанна Олександрівна Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Петрівської сільської ради Вишгородського району
5. Основи науково-дослідницької діяльності
(ботаніка)
Карпук Леся Михайлівна,
доктор сільськогосподарських наук
Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

6. Основи науково-дослідницької діяльності
(хімія)
Теребіленко Катерина Володимирівна,
кандидат хімічних наук
Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

7. Основи науково-дослідницької діяльності
(хімія)
Наумова Юлія Миколаївна КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат»
Основи науково-дослідницької діяльності
(біологія людини)
Шумейко Лариса Михайлівна Лютізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Петрівської сільської ради Вишгородського району
8. Основи науково-дослідницької діяльності
(ботаніка)
Борисенко Таміла Василівна Пищиківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Фурсівської сільської ради

№ з/п Назва творчого об’єднання, гуртка Керівник На базі якого закладу працює

(форма навчання у гуртку)

1. «Основи науково дослідницької діяльності»
(лісознавство)
Стукал Ніна Іванівна Дорогинський ЗЗСО I-IIIступенів Томашівської сільської ради Фастівського району
2. «Основи науково дослідницької діяльності»
(екологія)
Волошина Наталія Олексіївна, доктор наук, професор КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

3. «Основи науково-дослідницької діяльності»
(зоологія)
Присяжнюк Наталія Михайлівна, кандидат ветеринарних наук Білоцерківська гімназія № 2 Білоцерківської міської ради
4. «Основи науково-дослідницької діяльності»
(зоологія)
Присяжнюк Наталія Михайлівна, кандидат ветеринарних наук Білоцерківська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 22 Білоцерківської міської ради
5. «Світ креативу» Соловйова Ірина Василівна КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»
6. «Світ креативу» Федоренко Клавдія Василівна КОКПНЗ  «Мала академія  наук учнівської молоді»
7. «Основи науково-дослідницької діяльності»
(екологія)
Карамушка Віктор Іванович КОКПНЗ  «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна

8. «Основи науково-дослідницької діяльності»
(екологія)
Дзюбенко Олена Володимирівна Кандидат біологічних наук, доцент КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

Дистанційна