Юним правознавцям Київщини вручили дипломи Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Манівці Київщини отримали дипломи КНУ імені Тараса Шевченка. Думаєте, що це фантазії? Ні! Це реальність, яку подарували науковці юридичного факультету закладу. І хоча поки що це дипломи про закінчення Університету юних правознавців, вони є надією на велике майбутнє.

В Університеті юних правознавців цього року навчалися 32 учні-члени МАН Київщини секції «Правознавство», які протягом двох місяців по суботах слухали лекції, відвідували лабораторії, брали участь у дискусіях та вікторинах. Низку актуальних, цікавих тем галузі права діти опрацювали разом з науковцями, викладачами Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

На осатнній зустрічі з учнями Київщини доктор юридичних наук, професор Роман Мельник, який є керівником проєкту «Університет юних правознавців», привітав дітей з їхніми досягненнями і зазначив, що «манівці – надія й національна безпека України», а також висловив сподівання, що юні дослідники Київщини згодом повернуться в стіни університету як студенти.

Збагачені знаннями і враженнями, з новими ідеями й намірами, поверталися юні дослідники додому. Кожному з них вручили диплом Університету юних правознавців, а також приємні подарунки до Нового року із символікою КНУ імені Тараса Шевченка.

Глибока шана й безмежна вдячність організаторам проєкту: Роману Мельнику, доктору юридичних наук, професору; Олесі Отрадновій, заступнику декана з наукової роботи та міжнародної діяльності, доктору юридичних наук, професору; активним реалізаторам цієї надважливої справи Лесі Малюзі, кандидату юридичних наук, Катерині Солодовій, усім аспірантам, лекторам, які дарували дітям знання, досвід і мотивацію до юриспруденції, досліджень у галузі права.

Низький Вам уклін і щира вдячність!