Запрошуємо до літньої філологічної школи

З 14 до 19 червня 2021 року Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Волинською обласною Малою академією наук та Волинським національним університетом імені Лесі Українки проводить Всеукраїнську літню наукову філологічну школу «Леся Українка в новому тисячолітті»

Школа проводиться в рамках святкування  150- річчя з дня народження Лесі Українки.

Мета: через життєвий досвід і літературний доробок Лесі Українки заохотити та розвинути в учасників навички креативного мислення і письма, спонукати до нестандартного образного мислення реальності й живих мистецьких реакцій на світ.

До літньої наукової школи запрошуються учні 8-10 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти.

Для участі необхідно зареєструватися до 18.00 01 червня 2021 року, заповнивши заяву учасника за посиланням: https://forms.gle/wcxQKnsoqdPZWai4A

Повідомлення про участь буде надіслано на електронну скриньку, зазначену в заяві, до 11 червня 2021 року. Учасники школи, які успішно пройшли курс навчання та успішно склали тестування наприкінці, отримують сертифікати.

Навчання відбуватиметься на платформах «Google Classroom», «Zoom». Участь безкоштовна.

Додаткова інформація за електронною адресою chumakann@man.gov.ua та за телефоном 380975451484, Анна (у робочий час з 09.00 до 18.00, крім вихідних)