Запрошуємо до профільної наукової школи з романо-германської філології

Запрошуємо учнів 8-11 класів  загальної середньої та позашкільної освіти Київської області до профільної наукової школи з романо-германської філології!

Перше заняття  профільної наукової школи МАН відділення мовознавства відбудеться 2 грудня 2020 року онлайн у середовищі ZOOM.  Тема зустрічі: «Науково-дослідницькі проєкти з романських та германських мов: актуальна тематика та методологія лінгвістичних досліджень» 

Юні мовознавці, на вас очікують спікери-науковці, готові розкрити  особливості організації роботи над  науковими проєктами з англійської мови, актуальні аспекти досліджень із французької лексикології та граматики, прийоми та специфіка роботи над дослідженнями з іспанської мови та культури, використання наукових методів під час створення проєкту з німецької мови!

Усе це допоможе правильно вибудувати траєкторію майбутніх наукових досліджень, окреслити напрями пошуків актуальних тем, написання плану дослідницького проєкту та методів його реалізації.

Для участі в роботі школи романо-германської філології необхідно до 1 грудня 2020 року заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/dJDCg4DpYNLG7AJi8.