Запрошуємо до участі у проєкті «Фізичне літо»

Якщо ви хочете дізнатися, що відбудеться з людиною у відкритому космосі? Як виміряти висоту будівлі за допомогою барометра 8-ма способами? Що спільного між кальмаром і ракетою Ілона Маска? Як довго треба рубати дрова, щоб закип’ятити чашку чаю? Звідки взявся Летючий Голландець?

Відповіді на ці та інші питання чекають вас на лекціях проєкту «Фізичне літо», які проводить лабораторія математичних наук НЦ «Мала академія наук України» спільно з Київським академічним університетом з 19 липня по 2 серпня ц. р.

До участі запрошуються учні 8–11 класів закладів загальної середньої освіти. Навчання буде здійснюватися на платформах Zoom та Google Classroom. Програмою передбачено лекційні заняття та самостійна робота учасників.

Для реєстрації необхідно до 15 липня 2021 року заповнити онлайн анкету, розміщену за посиланням: https://forms.gle/DDe3GqvNtwKUdUVt6

Початок проєкту: 19 липня о 17 год. 30 хв.
Інформацію про зарахування та доступ до відповідного електронного ресурсу буде надіслано учасникам 18 липня на електронну адресу, зазначену під час реєстрації.