Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі відеоробіт «Вітання Національного авіаційного університету з 85-річчям»!

У червні 2018 року з метою популяризації професій авіаційної галузі стартував Всеукраїнський конкурс відеоробіт «Вітання Національного авіаційного університету з 85-річчям», який проводиться для учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти і вихованців закладів позашкільної освіти. Організаторами конкурсу є Національний авіаційний університет спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця».
Основними завданнями конкурсу є: ознайомлення з діяльністю Національного авіаційного університету; сприяння у формуванні громадського світогляду та позиції української молоді на професії авіаційної галузі; привернення уваги молоді на отримання інженерної освіти в авіаційній галузі України; розвиток соціального партнерства, культурної співпраці тощо.
Для участі у конкурсі необхідно розмістити роботу на веб-порталі Youtube та надіслати її до 24 вересня 2018 року. Підбиття підсумків конкурсу у жовтні 2018 року.
Додаткова інформація за посиланням http://nau.edu.ua/ua/news/1/6/do-svoei-85-i-richnitsi-nau-ogoloshue-konkurs-videorobit.html