Запрошуємо до участі в науково-підприємницькій програмі для підлітків!

Українські школярі 13-17 років можуть долучитися до безкоштовної науково-підприємницької програми для підлітків. У програмі учням  створять умови для реалізації їхніх проєктів, пов’язаних з наукою. Робота буде побудована в групах разом з менторами. Також підлітків знайомитимуть з вченими й представниками бізнесу.

Програма відбуватиметься в три етапи.

І етап – подача анкет. Подати анкету можна до 27 лютого 2020 року за посиланням: http://bit.ly/2OS9j5v  В анкеті потрібно вказати напрямок, за яким було б цікаво створювати проекти: космос, людина або довкілля. Особливу увагу потрібно приділити мотиваційному листу: в програму відбиратимуть найвмотивованіших підлітків.

ІІ етап відбір. Список учасників оголосять 12 березня 2020 року.

ІІІ етап лекції від підприємців та робота над проектами. Лекції проходитимуть в Києві.

З усіх питань щодо програми звертайтесь на пошту school@inscience.io

Учні та студенти 13-17 років мають можливість долучитися до безкоштовної програми з популяризації науки «Science Teens Platform». Це вільне науково-освітнє середовище для підлітків, де вони можуть спілкуватися з українськими вченими, розвивати критичне мислення, а також створювати наукоємні стартапи і проєкти.

На учасників чекають лекції та воркшопи за 3-ма напрямами:

Космос

Підлітки зможуть відстежити формування Всесвіту від Великого вибуху до наших днів, відвідати справжню астрономічну обсерваторію, поспілкуватися із вченими-астрономами. А також дізнатися про майбутнє космічного туризму і можливо навіть підготуватися до польотів за межі Землі.

Людина

На лекціях цього напряму йтиметься про те, як влаштований наш організм, чому ми сміємося або плачемо, якими були наші найближчі предки та яка інформація записана у наших генах.

Природа

Учасники побачать, як формувалась наша планета упродовж мільйонів років, зможуть віднайти зв’язки між різноманіттям флори і фауни, розробити ідеї для того, щоб зупинити кліматичні зміни.

Участь у програмі безкоштовна, за попередньою реєстрацією. Записатись можна за посиланням або написавши на пошту tania.kasian@inscience.io

Лист із підтвердженням та докладною інформацією надійде на електронну скриньку протягом двох днів.

Також стежити за новинами програми можна в соціальних мережах «Science Teens Platform»:

Проєкт співфінансується урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти Міжнародного Вишеградського фонду.

Джерело: МОНУ