Запрошуємо до участі в обласній учнівській конференції

Стартує обласна учнівська конференція «Україна соборна», яка проводиться  онлайн Київським обласним комунальним позашкільним навчальним закладом «Мала академія наук учнівської молоді» четвертий рік поспіль.

З нагоди відкриття обласної конференції відбудеться цікава онлайн-зустріч з фахівцями Інституту історії України Національної академії наук України, Українського інституту національної пам’яті, Інституту архівознавства Національної Бібліотеки України ім. В.І. Вернадського. Відкриття конференції – о 15.00 28 січня 2021 року в середовищі  ZOOM; реєстрація – за посиланням: https://forms.gle/Q26JuzK2QvksGF3X6

Увага! Посилання на онлайн підключення до заходу буде надіслано на електронну пошту, зазначену при реєстрації.

Обласна учнівська конференція «Україна соборна» проводиться з метою вшанування багатовікової історії національного державотворення, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність держави, єднання суспільства у справі розбудови України як демократичної європейської держави, консолідації історичної пам’яті нації. До участі в конференції запрошуються юні дослідники – учні закладів освіти Київської області.

Для участі у інтернет-конференції необхідно до 01.06.2021 року надіслати дослідницьку роботу на електронну адресу ivelva19@gmail.com (Івашкіна Олена Василівна, методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», координатор наукового відділення історії).

Підсумки інтернет-конференції буде підведено напередодні ювілейного Дня Конституції України у червні 2021 року. За матеріалами конференції буде сформовано електронний збірник. Учасники конференції отримають сертифікати. Відзначення усіх важливих і пам’ятних історичних дат та подій 2021 року буде відбуватись для учасників в рамках зазначеного заходу.

 

Перелік орієнтованих тем для написання учнівських дослідних робіт на конференцію “Україна соборна” 

Вимоги до оформлення матеріалів учасників обласної учнівської конференції «Україна соборна»