Запрошуємо до участі в онлайн школі ЦЕРН

Друга онлайн наукова школа ЦЕРН для педагогів України «UATP22online-2»

 Запрошуємо педагогічних працівників взяти участь у другій онлайн науковій школі  на базі Європейської організації ядерних досліджень «ЦЕРН»,  яка проходитиме у період 7 – 11 листопада 2022 року. Програма школи передбачає лекційні заняття з тематики фізики високих енергій (введення в фізику часток, прискорювачі, детектори, накопичення, передача та обробка інформації, прикладна реалізація отриманих результатів, сучасний стан та перспективи розвитку ЦЕРН і фізики високих енергій, дистанційні та інші можливості участі в заходах під егідою ЦЕРН  тощо) та віртуальні візити на об`єкти ЦЕРН.  Запрошуємо також ваших учнів залучитися до цієї школи – зареєструватися, визначити цікаві для себе заняття та подивитися їх.

Заняття проходитимуть з 16:30 за київським часом, щодня 2 лекції тривалістю по 60 хв. З програмою школи невдовзі можна буде ознайомитися на  сторінці ЦЕРН https://indico.cern.ch/e/UATP22online-2 .

Для участі в UATP22online-2  необхідно  заповнити форму-заявку (додається) та  надіслати на адресу o.yurov@man.gov.ua .                                                                 

Слухачам школи, які відвідали всі заняття і успішно виконають контрольну роботу, буде надіслано сертифікати ЦЕРН про проходження навчання.

Вимоги до контрольної роботи:

вибрати одну з лекційних тем школи і розписати програму – детальний план  висвітлення цієї теми для занять (в школі, гуртку, учнівському науковому товаристві, онлайн курсів, факультативів тощо), який відображатиме дидактичний підхід викладача; обсяг роботи –  від 2 до 3 арк. тексту укр. мовою; усі поля по 25 мм; нумерація сторінок; абзац – 10 мм; шрифт – Times New Roman, розмір шрифту -14, інтервал –  2.

Текст виконаної контрольної роботи надсилається  на адреси  dariia.ternova@cern.choksana.zhyvotova@cern.ch  і o.yurov@man.gov.ua в термін до 21 листопада 2022 включно.

Посилання на заявку