ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ТРЕТІЙ ОНЛАЙН ШКОЛІ ЦЕРН

 Третя онлайн наукова школа ЦЕРН для педагогів України «UATP2023online-1»

Запрошуємо до участі в Третій онлайн-школі ЦЕРН з фізики для педагогів України –  UATP2023online-1, яка відбудеться 24-28 квітня 2023 року (подробиці –  https://indico.cern.ch/e/UATP23online-1).   Програмою Школи передбачено віртуальні візити та лекційні заняття, які охоплюють актуальні питання ядерної фізики (у т.ч. експерименти з антиматерією, т.зв. «чорні дірки», обчислювальне середовище в ЦЕРН та експерименти на LHC – Великому адронному колайдері). Спікерами виступають провідні українські та іноземні науковці, які співпрацюють з ЦЕРН. У школі можуть брати участь також старшокласники, студенти, науковці та всі, хто цікавиться сучасною фізикою і ЦЕРН.

Заняття відбуватимуться у вечірні години з 16:30 (київський час),  по 2 години з понеділка по п’ятницю.

Для участі потрібно до 21 квітня ц.р. здійснити онлайн реєстрацію на сторінці Школи за наведеною вище адресою.

Організатори Школи передбачають видачу сертифікатів тим учасникам, які відвідували заняття і виконали контрольну роботу.

Вимоги до написання контрольної роботи:

Вибрати одну лекцію з програми  Школи і описати – яким чином плануєте подати  матеріал лекції своїм учням.

Робота має бути виконана особисто за дотриманням принципів академічної доброчесності та новизни, плагіат в роботі неприпустимий!

За формою робота має бути суцільним текстом (не списком і не таблицею), у середовищі MS Word, тип шрифту – Arial, розмір шрифту – 12. Мова: українська, обсяг роботи 2 – 3 сторінки, або 500 – 700 слів.

В роботі зазначити ПІБ, навчальний заклад та область, email адресу, тему роботи, назву школи «UATP2023online-1” + додати назву лекції з програми онлайн школи, яка  надихнула на створення матеріалів для контрольної роботи.

Роботу зберегти в форматі PDF, в назві документу зазначити Прізвище, ініціали, UATP2023online-1.

Важливо! Щоб Ваша робота не згубилася поміж інших листів – обов`язково вказати “UATP2023online-1” в назві теми імейлу!!!

Роботу надсилати з того самого імейлу, який використовувався при онлайн реєстрації для участі в Школі UATP2023online-1. Робота має бути надіслана ОДНИМ файлом на адресу oksana.zhyvotova@cern.ch  із зазначенням назви школи UATP2023online-1 в термін до 14 травня 2023 включно.