Всеукраїнський конкурс есе імені Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи

З метою формування та розвитку умінь і навичок літературної діяльності учнів, підтримки талановитої молоді та творчої праці педагогів Національним центром «Мала академія наук України»  у вересні – листопаді цього року проводиться конкурс есе імені Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи.

Конкурс проводиться для вшанування пам’яті журналіста, політолога, Героя Небесної сотні Сергія Кемського.

Для участі запрошується учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти.

Для участі в конкурсі необхідно до 01 жовтня 2021 року:

-зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/2Vq7e7bR8KVYcA7a6

-взяти участь у роботі настановчих вебінарах щодо умов проведення Конкурсу та написання есе з 04 по 18 жовтня (програма буде надіслана на електронну адресу, вказану при реєстрації);

– написати та надіслати в період з 18 по 31 жовтня на електронну адресу   ukrlingvo@man.gov.ua, прозове есе на тему « Ви маєте право на власну думку, але не на власні факти» Деніел Патрік Мойніган.

Есе має бути власним інтелектуальним продуктом учня за принципом академічної доброчесності. Будь-які цитати та запозичення без зазначення автора будуть сприйматися як плагіат, такі роботи не розглядатимуться.

Результати Конкурсу будуть розміщені на сайті Національного центру «Мала академія наук України» після 22 листопада 2021 року.

Додаткова інформація за електронною адресою  ukrlingvo@man.gov.ua, а також за телефоном 80978971049 (Наталія Чепурко)