Запрошуємо до віртуальної математичної академії МАН

Чи знаєш ти, який зв’язок між волоським горіхом, математичною моделлю і науково-технічним прогресом? Чи можеш дати відповідь на запитання: «Як числа Фібоначчі пов’язані з хвилями Еліота?»

Відповіді на ці та інші запитання можна отримати під час  онлайн-лекції «Математичне моделювання – складова частина науково-технічного прогресу», яка відбудеться в рамках віртуальної математичної академії «Математичне моделювання: попит, стратегії, управлінські рішення» 25 січня 2021 року о 15.00 в середовищі Zoom.

Реєстрацію відкрито до 14.00 25 січня за посиланням https://forms.gle/rosXVVXj4JNmY2j38

Лектори онлайн-заходу:

  • Віталій Луцяк, завідувач кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності факультету аграрного менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор економічних наук, професор;
  • Анна Слободяник, доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського факультету аграрного менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування України, кандидат економічних наук.

Як бонус для ерудитів: Віталій Васильович розкриє питання економічного та маркетингового моделювання «Від ідеї до здобутків. Історія однієї звичайної думки!»; Анна Миколаївна поділиться досвідом виявлення хвиль Еліота на товарному, фінансовому ринку, розкриє деякі секрети виграшних торгових стратегій.

Чекаємо на тебе! До зустрічі!