Запрошуємо на курс для педагогів

Шановні колеги,

КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» запрошує на навчання в рамках курсу «Науково-педагогічний супровід дослідницької діяльності учнів-членів МАН» (програма у прикріпленому файлі).

Коли?  Жовтень – грудень 2021 року.

Як? Дистанційно. На платформі «Zoom». Комунікація з викладачем – через вайбер чи телеграм. Коди доступу до платформи будуть надіслані учасникам на електронні адреси, вказані під час реєстрації.

Реєстрація за посиланням.

Дедлайн заповнення анкети: 20 вересня 2021 року до 20:00.

Інформацію про зарахування на курс та терміни проведення учасники отримають на електронні скриньки, вказані під час реєстрації.

Керівництво учнівськими дослідницькими проєктами викликає певні труднощі у вчителів, а іноді й у наукових працівників, особливо багато питань виникає після введення нових правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Курс орієнтований на усвідомлення змісту та особливостей учнівської науково-дослідницької діяльності, типів учнівських дослідницьких робіт, ознак та вимог до академічного тексту, до оформлення дослідницької роботи, значення академічної доброчесності для розбудови академічної культури, якісної освіти та добробуту українського суспільства, надання інструментів і практичних порад для формування цих навичок в учнів та застосування їх у дослідницькій діяльності.

До викладання окремих тем запрошені досвідчені науковці – члени журі ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

 

З повагою Ольга Терехова