Запрошуємо на обласну учнівську науково-практичну конференцію «Філософський симпозіон – 2022»

Запрошуємо учнівську молодь Київського обласного територіального відділення МАН до участі в обласній учнівській науково-практичній  конференції «Філософський симпозіон – 2022», що відбудеться 28 жовтня 2022 року в режимі онлайн.

Тематика конференції:        «Незалежність України: віхи й постаті»

                                               «У пошуках трьох світів Григорія Сковороди»

 

Для участі в конференції необхідно до 05 жовтня 2022 року заповнити реєстраційну форму за посиланням та до 15 жовтня 2022 року надіслати повний текст доповіді українською на адресу: oterekhova@ukr.net

Тема листа: «Філософський симпозіон – 2022».

Учнів, запрошених до участі в заході, за результатами рецензування робіт, буде повідомлено на електронні адреси, вказані під час реєстрації в анкеті не пізніше 26 жовтня 2022 р. Програма конференції буде оприлюднена на сайті КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» https://kyivobl-man.in.ua/.

Вимоги до оформлення матеріалів: обсяг до 4 стор. формату А4, кегль 14, шрифт Times New Roman, міжрядковий інтервал – 1,5, посилання на літературу – в квадратних дужках, наприклад [1, с. 35].

Список використаної літератури – в алфавітному порядку в кінці тексту. У лівому верхньому куті вказати прізвище, ім’я, по батькові учасника,  з нового рядка – назву закладу освіти, клас, у наступному рядку – прізвище, ім’я, по батькові наукового керівника. Через два рядки по центру – назву доповіді.

Зразок оформлення матеріалів