Запрошуємо на вебінар «ЦЕРН-з нами!»

Всеукраїнський клуб почесних послів науки ЦЕРН в Україні запрошує на вебінар «ЦЕРН-з нами!» Частина друга.

На вебінарі ви побачите ексклюзивні інтерв`ю українців, які працюють в ЦЕРН – дізнаєтесь як вони потрапили на роботу в провідний світовий науковий центр фізики високих енергій, чим займаються, як  допомагають Україні  – підтримають наших біженців, беруть участь у волонтерській та благодійницькій діяльності тощо. Для учасників вебінару буде бонус – оригінальний ексклюзивний відеозапис мітингу і маршу протесту українства в Женеві 24 серпня 2022 року.

Вебінар відбудеться 28 вересня 2022, 17:00 за київським часом.

Для участі у вебінарі:

  • Необхідно перейти за посиланням – https://webinar.man.gov.ua/b/adm-83k-2jq-iv1
  • Відкриється сторінка (фото №1), на якій Вам слід тільки ввести своє ім`я та прізвище в порожнє віконце праворуч по центру сторінки і натиснути поруч синього кольору віконце  «Приєднатися»;

  • Потім відкриється сторінка «Як ви хочете зайти до конференції?» (фото №2).  Необхідно натиснути “МІКРОФОН” для того, щоб ведучий та адміністратор Вебінару мали змогу Вас почути як учасника заходу та обмінюватися з Вами запитаннями-відповідями.

Також просимо зазначити ваші пропозиції щодо оптимальних термінів проведення наступної онлайн школи ЦЕРН для педагогів України UATP-2022-2.