Запрошуємо освітян до IV набору практикуму «Цифровий простір педагога»

Лабораторія з розвитку критичного мислення Національного центру «Мала академія наук України» запрошує освітян до IV набору практикуму «Цифровий простір педагога» з метою розвитку та удосконалення digital skills!

Мета практикуму:  підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників закладів освіти з опанування сучасними методиками забезпечення освітнього процесу інформаційними технологіями.

Цільова аудиторiя: педагогічні працівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Практикум проходитиме онлайн на платформ Zoom (основна локація – м. Київ) та триватиме з 21 лютого по 24 березня 2022 року.

Для працівників територіальних відділень Малої академії наук України курс – безкоштовний. Для освітян, які прагнуть долучитися, але не працюють у територіальних відділеннях Малої академії наук України, вартість становить 1000,00 грн.

За результатами навчання учасники отримають сертифікати.

Після завершення курсу практикуму освітяни матимуть можливість долучитися до професійної спільноти онлайн-хабу «Цифровий простір педагога» при лабораторії з розвитку критичного мислення НЦ «МАНУ» з метою подальшої систематичної фахової комунікації та вдосконалення цифрової компетентності.

Для участі необхідно до 16 лютого 2022 року заповнити реєстраційну анкету учасника за посиланням: https://forms.gle/qcQxugi2rPGE2FpF7

Кількість місць учасникiв є обмеженою.

Веб-сторінка практикуму: https://cutt.ly/2bjqf2h