Запрошуємо взяти участь в обласній конференції “Україна соборна”

Стартує обласна учнівська конференція «Україна Соборна», яка проводиться  онлайн Київським обласним комунальним позашкільним навчальним закладом «Мала академія наук учнівської молоді».

З нагоди відкриття обласної конференції відбудеться онлайн-зустріч з фахівцями Інституту історії України Національної академії наук України Інституту архівознавства Національної Бібліотеки України ім. В.І. Вернадського (Програма онлайн-зустрічі). Відкриття конференції – о 15.00  26 січня 2021 року в середовищі  ZOOM; реєстрація – за посиланням: https://forms.gle/qJsjaCLKivpQn7iE6

Увага! Посилання на онлайн підключення до заходу буде надіслано на електронну пошту, зазначену при реєстрації.

У реєстраційній формі для учасників конференції передбачено опцію «Завантажити науково-дослідницьку роботу». Роботу слід завантажувати у випадку, якщо учень/учениця проводив власне наукове дослідження в межах тематики конференції «Україна Соборна» і бажає, щоб його/її дослідження було надруковано в електронному збірнику конференції. Збірник буде сформовано до 18 травня 2022 року.

Обласна учнівська конференція «Україна соборна» проводиться з метою вшанування багатовікової історії національного державотворення, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність держави, єднання суспільства у справі розбудови України як демократичної європейської держави, консолідації історичної пам’яті нації. До участі в конференції запрошуються юні дослідники – учні закладів освіти Київської області.

Перелік орієнтованих тем для написання учнівських дослідних робіт на конференцію “Україна Соборна” 

Вимоги до оформлення матеріалів учасників обласної учнівської конференції «Україна Соборна»