Заряджайтеся на успіх разом з МАН Київщини

Яким для МАН Київщини був 2020/21 навчальний рік? Нових ідей, цікавих зустрічей, складних викликів було багато! І дружна, креативна спільнота МАН з усім упоралася! Підсумки навчального року в Київському обласному територіальному відділенні МАН України підведено на яскравому фінальному онлайн івенті  “Віват, досліднику, віват!” на каналі YouTube КОКПНЗ “Мала академія наук учнівської молоді”. За декілька днів онлайн івент отримав понад 500 переглядів.

Значення Малої академії наук для розвитку юних обдаровань Київщини підкреслила у своєму привітанні Жанна Осипенко, директорка департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації. Дякуємо департаменту освіти і науки за підтримку проєктів МАН Київщини!

Приєдналися до яскравого фінального свята спільноти Київського обласного територіального відділення МАН України й випускники МАН, які звернулися до юних дослідників області з мотивуючими словами.

На святі віншували переможців конкурсів, турнірів, інтелектуальних змагань різних рівнів. Участь у проєктах, конкурсах МАН для учнів – тільки початок їх особистісного зростання!

Юні друзі, ми радіємо кожному вашому досягненню! Заряджайтеся на успіх разом з МАН!