Завершилися навчально-тренувальні збори

Завершилися навчально-тренувальні збори для учнів – переможців II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Цей динамічний «онлайн-марафон»  проходив у середовищі ZOOM протягом двох тижнів, які були насичені різними формами співпраці юних дослідників Київщини, наукових керівників їх дослідницьких проєктів, вчених провідних закладів вищої освіти України та методистів КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді».

Понад 130 учасників зборів взяли участь у настановній сесії, онлайн-конференціях щодо підготовки постерного захисту дослідницьких проєктів, навчально-тренінгових заняттях  «Змістові та презентаційні особливості постерного захисту дослідницьких проєктів», пробному постерному захисті, онлайн-конференціях «Підготовка до участі в науковій конференції як формі  представлення найбільш вагомих здобутків дослідницького проєкту в формі наукової доповіді»… Всі учасники зборів в інтерактивному режимі працювали на єдину мету: якісно підготувати команду Київщини до ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту, який цього року пройде в новому форматі.

Підсумкові сесії за науковими відділеннями МАН відбулися 30 квітня. Однак, робота з підготовки до ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН триває!