Завершився осінній цикл настановних сесій у наукових відділеннях Київського обласного територіального відділення МАН України

25 жовтня в КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» завершився осінній цикл настановних сесій у наукових відділеннях Київського обласного територіального відділення МАН України. Цього разу онлайн студія зібрала учнів-членів наукового відділення екології та аграрних наук і керівників їхніх дослідницьких проєктів. Про актуальні напрями та сучасні технології досліджень у галузі юні дослідники  дізнались від науковців закладів вищої освіти, які  керують  секціями  Агенції «Junior Discovery», створеної для популяризації учнівських досліджень.

Карпук Леся Михайлівна, докторка сільськогосподарських наук, професорка кафедри землеробства, агрохімії та ґрунтознавства Білоцерківського національного аграрного університету розповіла про сучасні підходи в агрономічній науці й основні аспекти якісного написання дослідницької роботи.

Присяжнюк Наталія Михайлівна, доцентка кафедри іхтіології та зоології екологічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету, кандидатка ветеринарних наук, зупинилась на змісті й етапах проведення прикладного дослідження.

Іванюк Ігор Вікторович, доцент кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України, кандидат сільськогосподарських наук, провів віртуальну екскурсію по лісівничо-просвітницькому центрі ННІ лісового й садово-паркового господарства, який розміщується на території ботанічного саду НУБіП України.

Дзюбенко Олена Володимирівна, кандидатка біологічних наук, доцентка кафедри біології, методології та методики навчання, заступниця декана з навчальної роботи факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Університету Григорія Сковороди в Переяславі, познайомила з актуальними темами наукових досліджень у секціях охорони довкілля та раціонального природокористування й селекції та генетики.

Учасники настановної сесії, захоплені новими ідеями, заглиблені в цікаві досліди, ділилися планами підготовки дослідницьких робіт не тільки для Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, а й для участі в Міжнародному конкурсі проєктів екологічного спрямування «GENIUS Olympiad». Бажаємо успіхів і перемог!