ЗІРКОВИЙ ШЛЯХ ДО ПЕРЕМОГ

Незгасний інтерес школярів до вивчення і дослідження космосу підтримує і розвиває щорічна Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях». У період з 22 по 26 квітня 2021 року пройшла XIX Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях», яка стала черговим стартом до нових успіхів та досягнень у навчанні, науковій діяльності та технічній творчості талановитого юнацтва України. Конференція була присвячена 60-річчю польоту людини в Космос та 25-річчю з нагоди заснування Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова.

Цього року відбулась  ХІХ Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях»  в онлайн режимі. У роботі конференції  взяли  участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти та вихованці гуртків та секцій закладів позашкільної освіти: Малої академії наук, Центрів науково-технічної творчості молоді, Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я», які представили 138 конкурсних робіт.

Головна мета конференції – надати молодим дослідникам можливість представити і захистити свої оригінальні науково-дослідницькі роботи  за 10 науково-практичними напрямами в області астрономії, фізики, природних явищ і екології космосу, технічної творчості та ракетно-космічного моделювання, комп’ютерних технологій, обмінятися знаннями з однолітками з різних регіонів України.

Від Київщини захистили свої проєкти Аврамич Дмитро та  Веклюк Лаврентій, учні 10 класу Великокаратульської гімназії Переяславської міської ради Бориспільського району, та Міщенко Анастасія, учениця 7 класу  Клавдіївського  закладу  загальної  середньої  освіти імені Олександра Рибалка  Немішаївської селищної ради Бучанського району.

Дипломи ІІ ступеня отримали Міщенко Анастасія та Веклюк Лаврентій, диплом ІІI ступеня – Аврамич Дмитро.

Вирішуючи найважливіше завдання професійної орієнтації, конференція «Зоряний шлях» мотивує школярів продовжувати аерокосмічну освіту, дозволяє старшокласникам визначитися з вибором майбутньої професії, набути перший досвід науково-дослідної роботи.

Вітаємо переможців!