Юні мовознавці Київщини онлайн відвідали День відкритих дверей у НУБіП

Травень для випускників закладів освіти,  абітурієнтів – це хвилюючий час для самоствердження, важливого життєвого вибору  професії, якою мріють оволодіти, закладу вищої освіти, у стінах якого пройдуть роки становлення і яскраві сторінки юнацького гарту, навичок самостійні, відповідальності, виваженості, зрілості думок і вчинків.

11 травня справжнім азимутом для старшокласників,  слухачів  відділення мовознавства Малої академії наук учнівської молоді Київського територіального відділення МАН України стала зустріч із  професорсько-викладацьким складом кафедри іноземної філології і перекладу гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів та природокористування України. Доктор педагогічних наук, професор Амеліна Світлана Миколаївна, модератор студії, викладачі кафедри, аспіранти, студенти-першокурсники,  бакалаври та магістри намагалися розкрити особливості, переваги та пріоритети навчання в цьому закладі.

Юні мовознавці мали можливість спілкуватися англійською, німецькою, французькою, польською мовами, взяти участь в обговоренні важливих для них питань як організаційних, освітніх,  так і фінансових, оскільки учасниками студії були і ті студенти НУБіП, що перебувають зараз на навчанні в Німеччині, Польщі, Франції, а отже, мають можливість отримати ще й другий диплом за спеціальною програмою навчання. Яким буде ваше майбутнє, юні мовознавці, залежить від вас!