Зустріч Президента України та дружини Президента Марини Порошенко з талановитою молоддю

Талановиті діти Київщини  19 грудня 2018 року стали учасниками урочистої, масштабної події, яка відбулася в Маріїнському палаці.  У День Святого Миколая обдаровані діти з різних регіонів нашої країни  зустрічалися з Президентом України та дружиною Президента Мариною Порошенко. Юні таланти, дослідники, майбутні науковці отримали унікальну можливість поспілкуватися з главою держави, продемонструвати власні здібності та винаходи.

Київщину на заході представляли 5 обдарованих дітей – переможці різноманітних конкурсів та змагань: Кацімон Тетяна, учениця Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Вишгородської районної ради; Хорошко Ігор, учень Новоалександрівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Згурівського району; Кучер Микола, учень Ірпінського ліцею інноваційних технологій – МАН, вихованець КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»;  Присяжнюк Надія, учениця Таращанського НВК «Гімназія «Ерудит» – ЗОШ І ступеня», вихованка Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка»; Пасілецький Віктор, учень Броварської гімназії ім. С.І. Олійника Броварської міської ради. Талановиті діти Київщини продемонстрували різнобарвну палітру особистісних досягнень, серед яких науково-дослідницькі проекти,  пілотні технічні винаходи, міжнародні досягнення в авіамоделюванні, унікальні творчі досягнення юних вокалістів.

 

Звертаючись до дітей, Президент України підкреслив, що їх потенціал є надзвичайно великим. «Дуже важливо, що ви збираєтесь рухати країну вперед. Без цієї впевненості, без цих намагань нічого не буде. Дуже важливо, що ви вірите у власну перемогу», – підкреслив Петро Порошенко. Він додав, що юні розробники ще у шкільному віці намагаються отримати патенти на свої винаходи, для захисту своєї інтелектуальної власності, бо впевнені що ці винаходи будуть працювати. «Ще школярами, ліцеїстами, студентами ви робите те, чого до вас не робили представники великої науки. Самі відчуваєте, що Мала академія наук аж ніяк не гірша Національної академії наук, бо творчий потенціал є надзвичайно високим», – сказав Петро Порошенко.

Президент підкреслив, що зміни в країні загалом та в освітній сфері зокрема, стали можливими завдяки тому, що п’ять років тому студенти вийшли на Майдан Незалежності, аби захистити європейське майбутнє України. «П’ять років тому почалась Революція Гідності, гідності українських людей, які вимагали, щоб країна сама жила за європейськими стандартами, доводила необхідність європейського майбутнього», – нагадав він.

 

Марина Порошенко, у свою чергу, зазначила, що саме молоде талановите покоління українців буде продовжувати створювати незалежну європейську Українську державу. «Ви будете новими лідерами змін», – звернулася дружина Президента до юних винахідників. Перша леді додала: «Ви дійсно дуже розумні і дуже талановиті. Ви маєте безліч цікавих і прогресивних ідей, і це додає віри в щасливе майбутнє нашої країни».

Діти подякували Президенту та Першій леді за зустріч і висловили сподівання на подальшу підтримку молоді.