Запрошуємо у світ цікавої науки, дослідів та експериментів

Хочеш, щоб зимові канікули були і яскравими, і корисними,  багатими на нові відкриття та враження? Все це гарантовано отримаєш, відвідавши мегакруті локації на ВДНГ м. Києва: інтерактивний простір Музею науки та Міжнародну виставку Європейської організації з ядерних досліджень (CERN) «Прискорюй науку».

Музей науки МАН – це перший державний музей, де заборонено НЕ торкатися експонатів. Відвідувач опиниться в просторі, де в зрозумілій і доступній формі продемонстровані найважливіші наукові здобутки людства, їхні закони та взаємодія.
Тут можна покататися на велосипеді з квадратними колесами, вирушити в космічну подорож, побачити двометрову голограму та багатокілограмовий кристал, дізнатися, як побудований організм людини та потримати в руках модель головного мозку й органів людини.
Окрім цього, на відвідувачів чекає безліч відкриттів і вражень: від керування роборукою до можливості побачити власний голос і «пам’ять металів», потрапити всередину гігантської мушлі та в дзеркальний тунель із оптичною ілюзією. Дізнатися, як виникають кольори та створити веселку. Найбільший інтерактивний експонат Музею науки – це скляна стеля, яка змінює колір. У період зимових канікул музей проводить для дітей квести та інші заходи.

Сайт Музею науки

Сторінка у мережі Fasebook

Міжнародна виставка Європейської організації з ядерних досліджень (CERN) «Прискорюй науку». Ви поринете у захопливий світ фізики елементарних частинок і дізнаєтесь, яке обладнання використовують під час досліджень у цій сфері. Виставка яскраво ілюструє, як завдяки фундаментальній фізиці роблять технологічні відкриття, що визначають майбутнє людства. Простір виставки складається з трьох пов’язаних між собою зон, які поступово розкривають таємниці фізики. Спочатку тунель поведе вас до зони, де фільм та інформаційні стенди розкажуть про історію Всесвіту. Потім ви запізнаєтеся з елементарними частинками та їхніми фундаментальними властивостями. А насамкінець на власні очі побачите складові Великого адронного колайдера – і для цього не доведеться рушати до Швейцарії. Детальна інформація про роботу виставки